MENU

Tanja Sarett, CFRE

Lider organizacji non-profit i ekspert w dziedzinie darowizn transgranicznych i filantropii. Założycielka Synergies in Philanthropy Consulting –  firmy konsultingowej zajmującej się pozyskiwaniem funduszy i filantropią, która działa na szczeblu krajowym i międzynarodowym, aby wspierać innowacyjne, wizjonerskie organizacje non-profit, sponsorów i specjalistów w USA, Europie i Izraelu.

Tanja ukończyła studia magisterskie z nauk politycznych, socjologii i religioznawstwa na Uniwersytecie w Monachium (LMU) oraz uzyskała dyplom z Public Relations Bawarskiej Akademii Reklamy i Marketingu. Uzyskała uprawnienia Certified Fund Raising Executive (CFRE) oraz Master Trainer Association of Fundraising Professionals (AFP). Posiada kilka certyfikatów, w tym IDEO U (Certificates in Advanced Design Thinking and in Creative Leadership), Institute for Cultural Affairs (ToP Facilitation Essentials), Cornell University (Certificate in Change Management), Support Centre (Certificate in Management and Supervision) i NYU (Professional Certificate in Philanthropy and Fundraising).

Tanja jest aktywnym członkiem i liderem swojej społeczności. Wieloletnia wolontariuszka na AFP Fundraising Day w Nowym Jorku i była ewaluatorka Slingshot Guide. Jest współzałożycielką grupy społeczności żydowskiej, którą współprowadzi od 2005 roku.