MENU

Mary Doorley Simboski, ACFRE

Mary Doorley Simboski, MS, ACFRE ma ponad trzydzieści lat doświadczenia w zarządzaniu. Karierę rozpoczęła jako konsultant ds. pozyskiwania funduszy, współpracując z wieloma katolickimi szkołami, parafiami i diecezjami. Pełniła funkcję pierwszego dyrektora ds. rozwoju w National Leadership Roundtable on Church Management, organizując coroczny program finansowania. Przez sześć lat Mary była wiceprezydentem ds. rozwoju w Archidiecezji Bostońskiej, gdzie odpowiadała za wydarzenia fundraisingowe – Kwestę Katolicką oraz Kolację Kapłańską, a także ofiary parafialne i kampanie kapitałowe. Kwesta Katolicka wzrosła w ciągu trzech lat z 10 000 000 do ponad 16 000 000 dolarów. Ponadto, składki na uroczystość Kolacji Kapłańskiej wzrosły o ponad 50%.

Mary uzyskała tytuł licencjata z języka angielskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki oraz tytuł magistra zarządzania w Regis College. Zdobyła najwyższy certyfikat zawodowy w swoim zawodzie, ACFRE (Advanced Certified Fundraising Executive). Od 15 lat jest adiunktem w Metropolitan College na Uniwersytecie Bostońskim, gdzie prowadzi kursy magisterskie z zakresu administracji sztuki, kampanii kapitałowych i globalnej filantropii. Zasiada w Zarządzie i Radzie ds. Badań w International Association of Fundraising Professionals.

Mary wraz z mężem są aktywnymi członkami parafii Najświętszej Marii Panny Zwiastowania w Melrose w stanie Massachusetts, gdzie służyli jako szafarze Eucharystii, pasterze odwiedzający zamknięte domy oraz w komitetach parafialnych.